Naujienos

2016-11-22


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

11-25

„Atgimimo“ gimnazija,

44 kab.

9.10-9.55, 10.05-10.50

„Atgimimo“ gimnazijos  matematikos mokytojos ekspertės V. Karginos, informacinių technologijų mokytojos  metodininkės J. Lipunovos,  informacinių technologijų mokytojos  metodininkės N. Riabovos, chemijos mokytojos metodininkės  

J. Tichomirovos integruota matematikos, chemijos, informacinių technologijų ir ekonomikos pamoka 2 g klasės mokiniams ,,Procentai visur!?“.

V. Kargina

J. Lipunova

N. Riabova

J. Tichomirova


2016-10-20


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

10-26

,,Atgimimo“ gimnazijos

27 kabinetas

15.00

Dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio posėdis

Y. Mukhaeva

iki 11-04

,,Gerosios vilties“ ir Draugystės progimnazijos

Darbo metu

Draugystės ir „Gerosios vilties“ progimnazijų 1-8-ų klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas  ,,Sveikas paveldas: mokydami - mokomės!“ (nuostatai išsiųsti el. paštu)

Mokyklų pavaduotojai


2016-09-21


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

09-23

,,Atgimimo” gimnazijos 27 kabinetas

10.05-11.55

,,Protų mūšis“, skirtas Tarptautinei dienai be automobilio

 

Y. Mukhaeva

L. šliachtenko


2016-09-08


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

09-14

VPMMMC

15.00

Kūno kultūros mokytojų metodinio būrelio posėdis

V. Čižys

 

09-21

Draugystės progimnazijos 312 kabinetas

15.00

Rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio posėdis

V. Pyšečkina


2016-05-16


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

05-23

Draugystės progimnazi-jos 211 kab.

8.00

Draugystės progimnazijos matematikos mokytojos metodininkės S. Popovos ir istorijos mokytojos metodininkės

I. Steponėnienės atvira integruota matematikos ir istorijos pamoka 5b klasės mokiniams „Kelionė po gimtąjį kraštą“.

L. Manuškina

S. Balitskaya

I. Steponėnienė

05-20

,,Gerosios vilties“ progimnazijos fojė

12.00

,,Gerosios vilties“ progimnazijos 8-ų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Kačių pasaulis

 

T. Kopylova

 


2016-05-02


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

05-09

VPMMMC

12.00

Pradinių klasių mokinių konkursas ,,Gamtos dovanos“ (nuostatai išsiųsti el.paštu)

M. Gutė

09-16

VPMMMC

13.00

5-8-ų klasių mokinių konkursas ,,Gamtos dovanos“ (nuostatai išsiųsti el.paštu)

M. Gutė


2016-04-29


Data

Vieta

Laikas

Priemonės pavadinimas

Atsakingas

05-01 –

05-14

Prekybos centras „Domino“

Darbo metu

Vaikų kūrybinių darbų paroda „Gėlės mamytei

L. Minič

M. Drinevskaja

L. Klimova

05-11

Draugystės progimnazi-jos 211 kab.

8.00

Draugystės progimnazijos etikos mokytojos metodininkės L. Manuškinos, tikybos vyresniosios mokytojos S. Balitskayos ir istorijos mokytojos metodininkės

I. Steponėnienės atvira integruota dorinio ugdymo ir istorijos pamoka 5b klasės mokiniams „Papročiai ir kultūra“.

L. Manuškina

S. Balitskaya

I. Steponėnienė

05-18

Draugystės progimnazi-jos 211 kab.

8.00

Draugystės progimnazijos matematikos mokytojos metodininkės S. Popovos ir istorijos mokytojos metodininkės

I. Steponėnienės atvira integruota matematikos ir istorijos pamoka 5b klasės mokiniams „Kelionė po gimtąjį kraštą“.

L. Manuškina

S. Balitskaya

I. Steponėnienė


2016-03-04


Kovo 17 d. 15.00 Draugystės progimnazijoje vyks istorijos protų mūšis 7-9 (1 gimnazinių) klasių mokinių komandoms ,,Lietuvos regionai“.

Būtina išankstinė registracija iki kovo 9 d. elektroniniu paštu rimantas.petravicius@vdvm.lt




2016-03-03


Kovo 15 d. 9.50-10.35 ,,Verdenės“ gimnazijos 409 kabinete vyks ,,Verdenės“ gimnazijos gamtos mokslų mokytojos metodininkės J. Sadauskienės atvira gamtos pamoka 6b klasės mokiniams ,,Rūgštinių ir šarminių tirpalų tyrimas indikatoriais“.


Kovo 18 d. 12.00 Draugystės progimnazijoje vyks Draugystės progimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės V. Vinogradovos atvira dorinio ugdymo pamoka 3a klasės mokiniams „Kaip išsigydyti nuo keiksmažodžių“.